Перші відкриті зустрічі міського голови Романа Падуна з колективами Курахівської міської лікарні та Курахівської загальноосвітньої школи № 3 та мешканцями селища Роя

21 лютого відбулася перша відкрита зустріч міського голови Романа Падуна з колективом  Курахівської міської лікарні, на якій міський голова звітував про свою роботу.

В своєму виступі, який супроводжувався слайдами, Роман Олексійович відзвітував про підсумки виконаної роботи за минулий рік, стан соціально-економічного розвитку міста, стан виконання міського бюджету та інші важливі питання життєдіяльності міста Курахове . Зазначив, що здійснено певний позитивний крок  у соціально-економічному розвитку міста, його благоустрої. Також акцентував увагу на тому, що всі досягнення – це результат спільної праці депутатського корпусу, виконавчого комітету та громади.

Однак, багато із запланованого ще чекає на своє вирішення та втілення в життя.
Підводячи підсумок, міський голова зазначив, що місто продовжує розвиватися, стає більш привабливим та сучасним. Запевнив всіх присутніх в тому, що міська влада буде продовжувати плідно працювати задля благополуччя людей та розвитку міста.

В понеділок 26 лютого відбулася друга  відкрита зустріч міського голови Романа Падуна з колективом Курахівської загальноосвітньої школи № 3 та мешканцями селища Роя, на якій міський голова звітував про свою роботу.

Роман Олексійович  доповів про  підсумки виконаної роботи за минулий рік, стан соціально-економічного розвитку міста, стан виконання міського бюджету та інші важливі питання життєдіяльності міста Курахове.

У ході зустрічі  міському голові присутніми  були поставлені питання з тих проблем, що найбільше їх хвилюють і питання про подальший розвиток міста. На всі питання міський голова надав вичерпні відповіді.

В комп’ютерному класі, де проходила зустріч, панувала позитивна атмосфера, було відчутне чітке порозуміння та підтримка  громадою діяльності і планів Курахівської міської ради щодо подальшого розвитку нашого рідного міста.

Відкритий щорічний звіт міського голови Романа Падуна  відбудеться  28 лютого о 15.00 в Курахівському центрі культури та дозвілля. Запрошуємо всіх бажаючих!