Деклараційна кампанія 2018

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що з 1 січня 2018 року розпочато кампанію декларування доходів громадян отриманих у минулому році.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Останній день подання декларації за 2017 рік для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – 2 травня 2018 року.

Кампанія декларування – 2018 на території, що обслуговується Мар’їнською ОДПІ розпочалась активно. Так, лише у січні поточного року вже 83 громадянина задекларували свої доходи. Загальна сума задекларованих за 2017 рік доходів –  1276,4 тисяч гривень. При цьому, до сплати до бюджету декларанти нарахували 58,5 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 16,2 тисяч гривень військового збору.

Основними декларантами з початку 2018 року є громадяни, які задекларували наступні види доходів:

1027,0 тисяч гривень – доходи, отримані від прийняття спадщини (9 декларацій);

199,5 тисяч гривень – доходи від продажу сільськогосподарської продукції               (71 декларація);

1,5 тисяч гривень – доходи від надання в оренду нерухомості (1 декларація);

48,4 тисячі гривень – інші доходи (3 декларації).

Нагадуємо, що реалізувати своє право на отримання податкової знижки громадяни можуть впродовж всього поточного року.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області