Розрахунок тарифу на централізоване водопостачання

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) надає до  Курахівської міської ради пакет документів з розрахунками тарифу на централізоване водопостачання. У складі тарифу закладені кошти для виконання заходів зі зниження питомих витрат, а також втрат ресурсів.

На виконання ліцензійних умов ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС розробила інвестиційну програму для подальшого розгляду та затвердження Курахівською міською радою.

Інвестиційна програма складена для виконання заходу «Розробка робочого проекту «Капітальний ремонт вуличного трубопроводу холодної води в м. Курахове Донецької області» та є першим етапом заходу капітального ремонту чавунної ділянки розподільної лінії водопровідної мережі по вулиці Лермонтова від пр. Прокоф’єва до пр. Запорізький.

Загальний обсяг інвестиційної програми складається з  відрахувань на спеціальний рахунок у  сумі 182,11 тис. грн. (із запланованих коштів на 2018 рік).

Зауваження та пропозиції щодо затвердження розробленої ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС інвестиційної програми приймаються до 05.03.2018 року за адресою: вул. Енергетиків, б. 34.

Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6, Додаток 27