Зустріч керівників фіскальної служби та представників бізнесу у місті Курахове

8 лютого поточного року у місті Курахове відбулась зустріч заступника начальника ГУ ДФС у Донецькій області – начальника Покровсько-Добропільського управління Єльникової Алла Петрівни, начальника Мар’їнського управління Трофимової Тетяни Анатоліївни та в.о. начальника Мар’їнської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області Пащенко Наталі Миколаївни з представниками промислових підприємств                 м. Вугледару та Мар’їнського району.

З представниками бізнесу обговорювались питання щодо ліквідації заборгованості з заробітної плати, погашення податкового боргу,покращення фінансового стану підприємств, перспектив зростання обсягів виробництва та реалізації продукції, сплати податків, можливостей підвищення рівня податкового навантаження.

Під час проведення зустрічі Алла Петрівна висловила сподівання, що проведення відповідних заходів сприятиме зміцненню доброзичливих відносин між фіскальною службою та платниками податків.

Мар’їнська ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області