«Культурний майнінг»

На минулому тижні  з 31.01 по 04.02.2018 року в місті Харкові відбулася перша сесія Академії  Фундації соціальних інновацій «З країни в країну»  – «Культурний майнінг», в якому прийняли участь 6 міст з Донецької області та 6 міст з Луганської області.

Команда нашого міста теж долучилася до проекту! Група з шести людей різних соціальних груп злагоджено та напружено на протязі п’яти днів та ночей (це не перебільшення!) навчалися проектному менеджменту, основам стратегії та комунікації, вчилися працювати з креативом та створювати проектні ідеї для розвитку рідного міста!

Представники культури, освіти, приватного бізнесу, влади та тимчасово переміщені особи мали можливість придумати  та втілити в життя власну ідею для розвитку  міста у сфері урбаністики, культури, освіти та громадського сектору.

За підсумками навчання у нашої команди з’явився реальний шанс на отримання гранту для реалізації архіважливої для міста ідеї! Місія проекту – підвищити громадську активність та соціальну відповідальність  мешканців міста Курахове, а  мета проекту – налагодження діалогу з громадою та виховання активного громадянина!

До проекту будуть залучені громадські організації, бізнес, сектор освіти та культури, активна молодь, і , звичайно, влада нашого міста!

Під час другої сесії академії команда вдосконалюватиме свій проект та розроблятиме шляхи його реалізації.

До реалізації проекту запрошуємо всіх небайдужих!