Про намір встановлення тарифу на централізоване водопостачання

Згідно наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року № 390 ( за ред. Від 08.09.2017 року) «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (далі ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС) повідомляє споживачів м. Курахове  про намір встановлення тарифу на централізоване водопостачання.

Основною причиною необхідності перегляду діючого тарифу постачання питної холодної води для споживачів м. Курахове є підвищення Комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу»  для ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС вартості води для подальшої обробки на питну воду на фільтрувальній станції з 0,66 грн за куб. м. до 3,46 грн за куб.м. без врахування ПДВ з  04.09.2017 року.

Діючий тариф для ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕС на комунальну послугу з централізованого постачання холодної води погоджений рішенням виконавчого комітету Курахівської міської ради від 23.03.2011 року № 79 до теперішнього часу не переглядався та не підвищувався.