Шановні панове!

Шановні підприємці!

Донецька торгово-промислова палата пропонує пройти опитування щодо вашої зацікавленості в участі у виставках 2018 року.
Ваші відповіді допоможуть нам скласти перелік найбільш актуальних та
затребуваних виставок. Заповнити анкету можна за посиланням: https://goo.gl/forms/oAx0OceCxI1LbNAJ3

Також:

На лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11 січня 2018 року №4602-04/1375-06 повідомляємо наступне.
За інформацією від Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, у період  з 30 січня по 2 лютого 2018 року в Міжнародному виставковому центрі Вільної  зони Анзалі (Ісламська Республіка Іран) відбудуться спеціалізовані виставки продуктів харчування, миючих засобів, косметичної продукції, машинного обладнання та іншої продукції галузей промисловості, пов’язаних з даними напрямками.
Додаткова інформація щодо зазначених виставок доступна на веб-сайті:
http://www.honarpr.com/.

На лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 січня 2018 року №4602-04/1669-06 повідомляємо наступне.
За інформацією Посольства України у Федеративній Республіці Нігерія , у період з 2 по 11 листопада 2018 року в м. Лагос (Нігерія) відбудеться найбільша в Західній та Центральній Африці Міжнародна спеціалізована виставка “Lagos International Trade Fair – 2018”, організатором якої є Торгово-промислова палата м. Лагос.
У 2017році в зазначеному заході взяли участь представники бізнесових кіл Китаю, Ірану, Гани, Словенії, Португалії, Данії, Іспанії, Швеції, Ізраїлю, Фінляндії, Італії та інших країн. На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості, як нафта, газ, хімія, енергетика, сільське господарство, продукти харчування та напої, будівельні матеріали, навчання та освіта, охорона здоров’я та ін.
Детальну інформацію щодо умов участі, порядку оформлення необхідних документів можна отримати від організаторів виставкового заходу: Сола – olusola.oluwadare@lagoschamber.com; Мухейс – muheez@lagoschamber.com; Люціана – luciana@lagoschamber.com, а також на веб-сайті: http://lagosinternationaltradefair.com (англійською мовою).

На лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15 січня 2018 року №4602-04/1665-06 повідомляємо наступне.
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 18 по 24 березня 2018 року заплановано проведення торгової місії до Федеративної республіки Нігерія(м. Абуджа, м. Лагос) та Республіки Гана (м. Аккра) під головуванням заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Н. Я. Микольської.
Основною метою місії є вивчення системи експортно-імпортних відносин,торгівельних бар’єрів і законодавчих особливостей вказаних країн, а також ознайомлення з веденням господарської і торгової діяльності на місцевомурівні.

          В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:
– проведення зустрічей з представниками державних інституцій  та установ Нігерії та Гани;
– проведення зустрічей з представниками торгово-промислових палат м. Абуджа та м. Лагос (Нігерія), м. Аккра (Гана);
– освітні заходи щодо особливостей ведення бізнесу в Нігерії та Гані.
Аналітичні матеріали щодо ринків Нігерії та Гани, інформація про українські товари з найбільшим експортним потенціалом та переліки заборонених до імпорту у вказані країни товарів доступні за наступними посиланнями:
– огляд ринку Нігерії: https://epo.org.ua/country-profile-nigeria/;
– огляд ринку Гани: https://epo.org.ua/country-profile-ghana/.

Реєстрація компаній до участі у торговій місії відкрита до 31 січня 2018 р. за посиланням: https://goo.gl/ZVqM2n.

Контактна особа в Офісі з просування експорту при Мінекономрозвитку: Марія  Шевчук, тел: 067-828-20-35, електронна пошта: mshevchuk@epo.org.ua.

З повагою, генеральний директор О.М. Бедзай 0503478573