Вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України від міського голови Романа Падуна та депутатського корпусу Курахівської міської ради

Шановні жителі та гості міста Курахове!

Прийміть найщиріші вітання від міського голови Романа Падуна та депутатського корпусу Курахівської міської ради з нагоди Дня Соборності та Свободи України!

Саме  22 січня майже 100 років тому  на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українців: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Історичний досвід  постійно нагадує – головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава. Лише за умови політичної й економічної незалежності ми можемо претендувати на гідне місце України у світі. Головний урок Дня Злуки – це усвідомлення того, що тільки в єдності сила.

Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття.

Нехай розум, воля і любов об’єднують нас для здійснення високої мети  – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої держави.

Сердечно бажаємо  Вам  міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє та миру у  рідному  краю та Україні!