Вітання зі світлим християнським святом – Хрещенням Господнім!

Шановні жителі та гості м.Курахове!

Міський голова Роман Падун та депутатський корпус Курахівської міської ради від щирого серця вітають вас зі світлим християнським святом – Хрещенням Господнім!

Свято Водохреща – це джерело світлої радості, очищення душі, тіла та зміцнення віри. У цей день вода у всіх водоймах стає цілющою й цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Нехай у цей святковий день ваші серця очищаються від образ, нечистих помислів та наповняються радістю, любов’ю і теплотою.

Хай в цей  день в кожну домівку  прийде міцне здоров’я, щастя, бадьорість духу, достаток та невичерпна енергія.

Бажають, щоб свята вода змила усі негаразди та освятила життя кожного, а на ваші оселі зійшла Божа благодать, а з кожною краплею святої води  нехай проллється спокій та мир в душу і тепло в серце кожного жителчя нашого міста!