Шановні гості та мешканці міста, прийміть участь в акції “Вони руйнують наше місто” !

При всіх сьогоднішніх економічних негараздах, усіх життєвих проблемах найбільше обурює те, що на кожному кроці бачимо, як будь-які спроби  Курахівської міської ради зробити місто гарним і комфортним щоразу наштовхуються на безглузде і невикорінне  руйнування.

Здається, дрібничка, нема про що говорити. Але з таких дрібничок складається та неприваблива картинка нашого міста, що псує настрій  .

За попередній рік комунальні підприємства міста провели велику роботу з прибирання парку, скверів, ремонту і встановленню лавок, сміттєвих урн, автобусних зупинок,  освітлення  вулиць у нічний час та озеленення міста. Але, йдучи містом, часто можна побачити понівечені або перевернуті  урни та обписані, скалічені лавки, навколо яких – «килимок» із лузги від насіння, недопалків, пустих пляшок та  різнокольорових обгорток. Сплюндровані  сміттєві контейнери.   І навіть так звані антивандальні тренажери здаються перед наполег­ливістю  місцевих вандалів,  які не не задумуються над тим, скільки у це все вкладено праці та коштів.

Дуже прикро, коли виривають «з корінням»  висаджені КП «Курахівзеленбуд»   садженці  та ламають гілки молодим рослинам. Зривають постери,  розмальовують стіни. Наприклад, в новорічні свята було знівечено дві молоденькі сосни по вул.Енергетиків, обірвано  новорічну гірлянду на площі Миру! Відірвані коліщата на сміттєвому контейнері,  поряд з ними пакети зі сміттям, яким вже поласували собаки, розбиті урни.  А в оновленому залі Курахівського міського центру культури та дозвілля – підпалили нове крісло запальничкою!!!

На жаль, досить часто вандали залишаються практично безкарними, оскільки не завжди вда­ється впіймати їх за руку на місці злочину.

В нашому місті Курахове щороку  на ремонт лавок,  урн та прибирання стихійних звалищ  витрачаються   кошти, які, до речі, можна було б використовувати на розвиток !

В місті встановлено більше 20 камер відеоспостереження, тому хочеться  попередити, що особи, які порушуватимуть правила благоустрою,  будуть притягуються до адміністративної відповідальності: для фізичних осіб – 340-1360 гривень, а для юридичних – 850-1700 гривень штрафу із додатковим відшкодуванням завданих збитків. Карне переслідування за вандалізм введене недавно.

Сподіваємось на вашу активну громадську позицію та відповідальне ставлення до природи та комунального майна !

Прийміть участь в акції “Вони руйнують наше місто” – надсилайте фото на нашу сторінку в фейсбук!