«Моль» в Борисполі, або як Путін Марчуку пояснювальну писав

У нашій редакції також, як і «Руставі-2» виявилися конфіденційні контакти серед співробітників спецслужб (правда, українських, а не російських), правда відставних, а не діючих.

Так ось, співробітник одного з найсекретніших підрозділів української розвідки (СЗР, не плутати із засобами захисту рослин) дістав нам з архіву кілька томів «Справи вербувальної розробки» (справи вербовочній розробки) «Міль».

Необхідно відзначити, що, за запевненням наших експертів з числа відставних співробітників Інституту СЗРУ така справа заводиться після попереднього вивчення об’єкта зацікавленості з числа іноземних громадян, на етапі втягування в розвідувальну діяльність і ведеться навіть після вербування іноземця.

Прочитавши один з другорядних документів (основні ми опублікуємо пізніше), ми з’ясували, що в 1992 році Володимир Путін розроблявся молодої української, патріотичної розвідкою в складі СБУ під псевдонімом «Моль» і, можливо був завербований на основі лояльного ставлення до України в комбінації з матеріальної основою. При цьому, відповідальним за його вербування розробку був, судячи з усього, начальник ГУР СБУ генерал-майор Ковтун Георгій Кірілловіч.

Автор: Єгор Синіцин

Взято з джерела: http://vse.media/mol-v-borispole-ili-kak-putin-marchuku-obyasnitelnuyu-pisal/