В нашому місті працює Депутатська програма !

Програма «Виконання доручень виборців депутатами Курахівської міської ради VІІ скликання на 2017 рік» прийнята депутатським корпусом Курахівської міської ради  на початку 2017 року продовжує працювати на благо міста Курахове.  Завдяки прийнятій програмі за рахунок місцевого бюджету  творчий колектив Курахівської школи мистецтв, напередодні Нового року, отримав новенький ноутбук! Тепер маленькі майстри ще краще зможуть використовувати сучасні технології у своїй творчості! Депутат міської ради Павло Титаренко від імені міського голови Романа Падуна привітав педагогічний колектив та дітлахів з Новим роком та Різдвом, побажав нових творчих здобутків та перемог у Новому році!

Отримав подарунок і Курахівський професійний ліцей –  потужний кондиціонер для актової зали, де, до речі, проводиться значна кількість  заходів як міського так і  районного значення! Депутатська програма працює !