Афіша на новорічні та різдвяні свята

Шановні жителі та гості міста!
Пропонуємо до Вашої уваги заходи на новорічні та різдвяні свята, які відбудуться в м.Курахове!
Чекаємо на Вас в Курахівському міському центрі культури та дозвілля!
– 9.00 «Маша і Ведмідь» Новорічний ранок для для учнів ОШ№2 1-2 клас. (фойє)
– 11.00 «Пригоди біля новорічної ялинки» Новорічний ранок для для учнів ОШ№2 3-4 клас(фойє)
29 грудня -10.00 «Маша і Ведмідь» Новорічний ранок для для дітей працівників Кураховської ТЕС. (фойє)
-12.00 «Пригоди біля новорічної ялинки» Наворічний ранок для для дітей працівників Кураховської ТЕС(фойє)
-14.00 «Давайте пошалим» Новорічний ранок для для дітей працівників Кураховської ТЕС(фойє)
30 грудня -10.00 «Маша і Ведмідь» Новорічний ранок для дітей міста. Підведення підсумків міського конкурсу «Новорічна ялинкова іграшка» (фойє)

-12.00 виступ духового оркестру військової частини №3011(фойє)
-13.00 «Пригоди біля новорічної ялинки» Новорічний ранок для дітей працівників районного відділу поліції та дітей робітників заводу Електросталь (фойє)
5 січня – 11.00 «Ми за звичаєм народним ходимо с колядою…» театралізована програма Колядки (міська рада)
– 17.00 концерт гурту « Континент» для жителів та гостей міста ( зала для глядачів)

6 січня – 13.00 «Різдвяне диво » Театралізоване фольклорне свято для жителів та гостей міста ( зала для глядачів)
12 січня -11.00 Дитяча вистава «Коза дереза» Донецький академічний драматичний театр (м. Маріуполь) (діти дошкільних закладів міста, школярі молодших класів; зала для глядачів)
-17.00 «Ніч перед Різдвом» Донецький академічний драматичний театр (м. Маріуполь) для жителів та гостей міста (зала для глядачів).

13 січня – «Щедрій вечір, добрий вечір» Фольклорне свято святкування дня Василя для жителів та гостей міста (зала для глядачів).