Казка подарована дітьми – конкурс «Краща новорічна іграшка – 2017»

Традиційно, напередодні Новорічних та Різдвяних свят відбувся щорічний міський конкурс «Краща новорічна іграшка – 2017». Цього року в конкурсі взяли участь 78 учнів з усіх шкіл міста Курахове. Конкурс, як і завжди, відбувся в різних  вікових категоріях  та в трьох номінаціях.  Роботи, що брали участь в конкурсі, вразили членів журі різноманіттям матеріалів, які були використанні, творчим підходом та майстерністю виконання.

Душевне тепло і гордість переповнють серця при погляді на ялинки, сніжинки, сердечка, собачки – символи року, кульки та безліч інших іграшок.

Варто визнати, що виокремити кращі роботи було дуже важко, адже кожна іграшка була неповторною по своєму виконанню, красивою та незвичайною.

Це казка , подарована нам дітьми. Іграшками буде  прикрашено новорічну ялинку на площі Миру, ялинку в Курахівському міському центрі культури та дозвілля  та  ялинку в Курахівській міській раді, які щодня будуть звеселяти дорослих та дітей, дарувати відчуття  новорічних чудес усьому нашому місту.

За результатами міського конкурсу  «Краща новорічна іграшка – 2017» переможцями стали  12 учнів. А саме:

Верещага Денис – 2А клас, поробка «Крош»;

В номінації «Новорічні іграшки на ялинку з нетрадиційних матеріалів»:

Петрова Юлія – 2А клас, поробка «Ялинка» (пружина).

Ушань Софія – 1А клас, поробка «Сніговик»;

Паршакова Аліса – 1А клас, поробка «Хатинка Діда Мороза»;

В номінації «Новорічні іграшки на ялинку з нетрадиційних матеріалів»:

Тунєєва Мілана – 2Б клас, поробка «Сова» (з дисків).

В номінації «Символ року»:

Авраменко Поліна,  поробка «Собака-символ року»;

Шаталова Софія – поробка «Собака»;

Кравченко Назар – поробка «Символ року»;

В номінації «Новорічні іграшки на ялинку з нетрадиційних матеріалів»:

Якименко Ольга –  поробка «Сніговик» (з пенопласту).

В номінації «Символ року»:

Чухлєбова Анастасія,  10 А клас, поробка «Собака-символ року»;

В номінації «Новорічні іграшки на ялинку з нетрадиційних матеріалів»:

Турулова Софія, 4 Б клас, дві оригінальні поробки – «Різдвяне дерево» і різдвяні фігурки;

Тодурова Даша – 1А клас, поробка «Різдвяна прикраса»;

Нагородження переможців відбудеться 30 грудня 2017 року, о 10.00 в приміщенні Курахівського міського центру культури і дозвілля під час святкового заходу. А всі учасники конкурсу , в якості заохочувального призу, отримають солодощі! Свято наближається!