Урочисте відкриття одразу двох проектів відбулося 27 грудня 2017 в Курахівському професійному ліцеї

27 грудня 2017 в  Курахівському професійному ліцеї  відбулося урочисте відкриття  одразу двох проектів. В рамках конкурсу  ДТЕК «Місто своїми руками», при підтримці Курахівської міської ради та ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку»  учні професійного ліцею отримали скеледром «Стіна only up», який став першим проектом у місті Курахове в рамках конкурсу та клас сучасного зварювання   з новим обладнанням, яке, до речі, випробував міський голова Роман Падун. Вихованці ліцею представили гостям спортивну програму, а маленькі скелелази показали майстер-клас  на стіні «Оnly up». Майбутні зварювальники показали свою майстерність , за що були нагороджені грамотами та солодким презентом у вигляді торта.

На урочистому відкритті були присутні міський голова Роман Падун , менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Курахівська ТЕС Авраменко Е. О., керівник департаменту з управління персоналом ДТЕК Курахівської ТЕС Бурлака В. В., адміністратор конкурсу ГО «Курахівський центр місцевого економічного розвитку» Запорощенко С. Ю.
Колектив Курахівського професійного ліцею та учнівський колектив  висловли щиру  подяку ТОВ ДТЕК “Курахівська ТЕС”  та Курахівській міській раді .