Вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика !

Шановні енергетики!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня енергетика від міського голови Романа Падуна та депутатського корпусу Курахівської міської ради!

Серед галузей, що зміцнюють економічну могутність нашої держави, одне з чільних місць займає енергетика, яка наповнює життєдайною силою практично усі сфери людської діяльності. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

Ваша відповідальна праця приносить тепло і затишок у кожен  будинок, запалює ліхтарі на вулицях міста.  Тож нехай вашими основними орієнтирами і надалі залишаються професійне та економічне зростання, а галузь буде процвітаючою та надійною.

Ми вдячні вам за нелегку та вкрай важливу працю, адже від неї залежать добробут громадян, стабільна робота підприємств і установ, енергетична безпека держави. Результат вашої наполегливої та сумлінної праці  – це один із показників успішності нашого міста та регіону. Завдяки відданості професії, майстерності та відповідальному ставленню до своїх професійних обов`язків ви  вирішуєте  проблеми сьогоднішнього дня і з упевненістю дивитися в завтрашній день.

Бажаємо всім вам натхнення та успіхів у реалізації професійних завдань, планів і задумів. Міцного здоров’я, щастя, достатку, благополуччя, миру, злагоди вам і вашим родинам безаварійної роботи та економічної стабільності.