Програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дії!

Двоє осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали ордери від однокімнатних квартир в м.Курахове . Квартири придбано спільно з Донецькою обласною адміністрацією на виконання заходу Програми економічного і соціального розвитку Донецької області на 2017 рік при спів фінансуванні з Курахівською міською радою.
Загальна сума витрат становить 599215 грн. (в тому числі обласних коштів – 299607 грн., міських – 299 608 грн.).
29 листопада, міський голова Роман Падун разом з керівником Донецької обласної військово- цивільної адміністрації Павлом Жебрівським та голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації Мороз В.В. урочисто вручили дітям ключі та пам’ятні сертифікати на помешкання.
Але це не всі подарунки молодим дівчатам, в яких вже є сім’ї , а в однієї навіть є маленька дитина.
За рахунок Курахівської міської ради зроблено косметичний ремонт в квартирах, придбані новенькі газові плити та стаціонарні мийки для кухні, від Народного депутата Сергія Сажка дівчата отримали сучасні мікрохвильові.
Дівчатка подякували усім за турботу, поділилися мріями та бажаннями на майбутнє.
Соціальні служби, звичайно, допоможуть з документами на житло, оформленням субсидії тощо.
Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування планують продовжити і на 2018 рік.