Презентація проекту «Бібліотека третього тисячоліття»

В п’ятницю 24 листопада в Курахівській міській бібліотеці для дітей відбулася презентація проекту «Бібліотека третього тисячоліття» в рамках конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками», який проводився за фінансової підтримки енергетичної компанії ДТЕК. Всіх присутніх захопив виступ юних читачів бібліотеки, який був спрямований на те, щоб показати єдність книги та інтернету, адже вони мають одну мету – надати користувачам максимум інформації..

Завідуюча бібліотеки Пономаренко Світлана Іванівна коротко розповіла історію книгозбірні, яку прекрасно презентував відеоряд з фотографіями. Зі словами подяки енергетичній компанії ДТЕК курахівська ТЕС, громадській організації «Курахівський центр місцевого економічного розвитку», інтернет-провайдеру «Дельта», Курахівській міській раді звернулася керівник ініціативної групи проекту «Бібліотека третього тисячоліття», директор комунального закладу культури «Мар’їнська централізована бібліотечна система» Аревицька Вікторія Дмитрівна. В своєму виступі представник енергетичної компанії ДТЕК Бурлака Вікторія Володимирівна висловила подяку за змістовну презентацію проекту та зазначила, що бібліотека була, є і залишиться для рідного міста науково-культурним просвітницьким центром. Від імені Курахівської міської ради до присутніх звернувся Романець Роман Миколайович, побажав нових успіхів у благородній праці на теренах розбудови науки, освіти, культури і духовності та пообіцяв, що міська рада і надалі буде підтримувати колектив бібліотеки.

Завдяки цьому міні-проекту дитяча бібліотека отримала  проектор, ноутбук акустичну систему та мобільний екран, що в майбутньому дозволить збудувати  своєрідний міст між віртуальним світом і реальної бібліотекою,  сприяти її популярності, поєднуючи старі форми роботи з новітніми інформаційними технологіями, перетворюючи бібліотеку на особливе інтелектуальне середовище, що спонукатиме до придбання знань. До уваги запрошених були представлені твори дітей – переможців різноманітних читацьких конкурсів, які презентували свої витвори з застосуванням інформаційних технологій   Ми маємо надію, що Курахівська міська бібліотека для дітей стане дійсно бібліотекою майбутнього, бібліотекою третього тисячоліття.