Відновлення зелених насаджень та формування сучасного іміджу міста Курахове

Для відновлення зелених насаджень  та формування сучасного іміджу міста Курахове  КП «Курахівзеленбуд» продовжує свою кропітку роботу для   створення  гарного  настрою  і затишку для місцевих жителів.

На протязі осіннього періоду всього  висаджено  320 листяних дерев, 130 хвойних та 600 кущів. Кошти на придбання садженців виділені  міським бюджетом.

   По вул. Єнергетиків , пр.Запорізькому  та на території парку Ювілейний висаджено  50 берез та 100 гостролистних кленів. На території міської лікарні  висаджено 50 каштанів  та 12 лип.

По вул. Єнергетиків (Плеханова)  вже красуються 50  черемшин.

 А навесні  нам порадують погляд   70 лип  по вул.  Урожайна  (Леніна), пр. Запорізькому (Маяковського)  та території парку Ювілейний.

  Біля будівлі міської ради, на території міської лікарні  та по пр.Запорізький  радуватимуть погляд декоративні  кущі  бірючини, самшиту та спиреї. Крім цього місто прикрасять 900 садженців багаторічних  квітів, а саме:  гайлардія, сальвія, ромашка сильвер, седун, армерія ,  гвоздика та ін.

    Але  нажаль недоброчесні мешканці міста  вже вкрали 20 висаджених садженців  декоративних кущів : 8 кущів спереї японської та 12 кущів форзиції та  понад  30 садженців  ромашки.

       Велике прохання до кожного  мешканця нашого міста  бережно відноситись до зелених насаджень, квітників та газонів. Запобігати виявам актів вандалізму  та шанобливо ставитись до молодих дерев, адже вони –  легені нашого міста.