Заміна покрівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

За ініціативою міського голови  Романа Падуна  депутатським корпусом  Курахівської міської ради з міського бюджету виділено  кошти на заміну покрівлі в Курахівській загальноосвітній  І-ІІІ ступенів школі № 1. Покрівля   школи зазнала з часом значних пошкоджень та руйнувань шиферу, що спричиняло багато незручностей педагогічному колективу та учням школи.

І ось нарешті тривають роботи по заміні покрівлі школи, загальною площею 1039,8 кв.м.,  на суму 760 тисяч гривень.

Сьогодні дійсно в першу чергу займаємось утепленням будинків , але паралельно виконуються ремонти покрівель, заміна вікон, будуються спортивні та ігрові майданчики, купується нове обладнання для дитсадків, благоустрій територій, ремонти санвузлів, заміна обладнання ігрових майданчиків у садочках, комунікацій  міста і т. д. Тобто, місто має  ресурс, який сьогодні дозволяє  покращити матеріально-технічну базу закладів освіти. Наступного року ми будемо працювати в такій самій динаміці, – зазначив мер міста.

На черзі Курахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.