Усім зацікавленим!

Виконавчий комітет Курахівської міської ради доводить до вашого відома, що з метою залучення зовнішніх інвестицій або кредитних ресурсів для розвитку сільськогосподарських товаровиробників Донецької області розпочато конкурс надання грантів у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), який передбачає участь  підприємств  та представників малого і середнього бізнесу Донецької області.

До участі у конкурсі запрошуються проекти для інвестування діяльності у плодоовочевому та м’ясо-молочному напрямках, впровадження нових технологій переробки та після врожайної  обробки продукції, міжнародних стандартів якості та безпеки сільськогосподарської продукції, розширення ринків збуту та ін.

Проектом «Агросільрозвиток»  планується надання 15 млн. грн. через 5-7 запланованих грантів. Сума одного гранту від одного до трьох мільйонів гривень.   Співфінансування з боку грантоотримувача для закупівлі нового обладнання має становити не менше 30 %  загального проекту бюджету.

Приблизна дата початку присудження грантів – 01 лютого 2018 року.

Більш детальна інформація про умови участі у проекті та форма заповнення заявки розміщена за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0B_2xwvpEIhDhZVlRaEFXcmdtTUU.

Заявки на участь приймаються до 04 грудня 2017 року.