КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ,ОРГАНІЗАЦІЙ ТА ПІДПРИЄМЦЯМ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

15 листопада 2017 року в місті Мирнограді пройдуть розширені загальні збори Донецького регіонального відділення УСПП (ДРВ УСПП), з метою відновлення роботи ДРВ УСПП, яка була призупинена з об’єктивних причин, наслідок проведення АТО, що відбувається у регіоні з 2014 року. На зборах відбудуться вибори керівництва ДРВ УСПП, буде розглянута програма дій на поточний період, планується підписання договорів щодо співпраці з Донецькою ОДА і адміністраціями міст Донецької області та інші питання. На захід запрошено керівництво УСПП на чолі з Президентом УСПП А.К.Кінахом та делегації регіональних відділень УСПП. Запрошую членів ДРВ УСПП прийняти участь у цьому заході. Інформуємо також, що Кабінетом Міністрів України було підтримано ініціативу Донецького регіонального відділення УСПП щодо відновлення виконання Указу Президента України №76\2000 від 05.06.2000р «Про створення Державного музею історії промисловості України» на території вугільних шахт, що закриваються в Донецькій і Волинської областях. 15 листопада в рамках розширених загальних зборів ДРВ УСПП за підтримки Міненерговугілля пройде презентація цього проекту.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб стати почесними гостями заходу (попередня реєстрація на ел. Адресу donrvuspp@ukr.net обов’язкова).

Устав ДРВ УСПП, Заява до вступу, Порядок денний розширених загальних зборів ДРВ УСПП та Програма заходів 15.11.17 додаються.

Додаткова інформація на www.uspp.ua, або за телефоном (06278) 3 39 80

Додаток №1

ПОРЯДОК ДЕННИЙ*

Розширених загальних зборів Донецького регіонального відділення УСПП

15 листопада 2017р.

(м. Мирноград, Палац культури «Україна» ДП «Мирноградвугілля»,12.00 -13.30)

1. Вибори голови та керівних органів ДРВ УСПП
  2. Про затвердження Статуту ДРВ УСПП у новій редакції
  3. Про розгляд питання з ініціювання ДРВ УСПП розробки Стратегії розвитку підприємництва в Донецькій області на період до 2020р.
  4. Презентація проекту щодо відновлення виконання Указу Президента України №76\2000 від 05.06.2000р «Про створення Державного музею історії промисловості України» на території вугільних шахт в Донецькій і Волинської областях.
  5. Підписання тристороннього договору між УСПП, ДРВ УСПП та ДонОДА.
  6. Підписання договорів щодо співпраці між ДРВ УСПП та адміністраціями міст та районів Донецької області.
  7. Різне

Загальна програма заходів 15 листопада:

10.30 – 11.00  Попередня зустріч членів Донецького регіонального відділення УСПП та почесних гостей заходу (приміщення ДП «Мирноградвугілля», м.Мирноград, вул.Соборна, б.1)

11.00 – 11.30 Урочисте відкриття пам’ятного знака «На підтримку збереження індустріальної спадщини України» (площа біля ДП «Мирноградвугілля»)

11.50 – 12.00 Урочисте відкриття фотовиставки «Україна-Бельгія: історія взаємовідношень кін. ХІХ – поч. ХХ століття» (Палац Культури «Україна» ДП «Мирноградвугілля», м.Мирноград)

12.00 – 13.30 Розширені загальні Збори Донецького регіонального відділення УСПП (Палац Культури «Україна» ДП «Мирноградвугілля», м.Мирноград)

13.40 – 14.30  Фуршет (Палац Культури «Україна» ДП «Мирноградвугілля»)

15.00 – 16.00 Зустріч керівництва УСПП та почесних гостей заходу зі студентами та  викладачами Донецького національного технічного університету на тему: «Створення музею історії промисловості України як елемент збереження індустріальної спадщини і важливий елемент інноваційного розвитку держави» (Учбовий корпус ДонНТУ, м.Покровськ, пл.Шибанкова,б.2).

Для ЗМІ організується ознайомча поїздка на вугільну шахту №5\6 ДП «Мирноградвугілля» з можливістю спуску під землю на горизонт 600 м. Реєстрація обов’язкова на ел пошту. Зйомки в шахті допускаються за умови наявності сертифікатів вибухонебезпечності на фото-відео обладнання. Реєстрація обов’язкова на ел. пошту donrvuspp@ukr.net.

*Можливі уточнення