ОГОЛОШЕННЯ про передачу в оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Курахове

Конкурсна комісія

з передачі в оренду комунального майна територіальної громади  м. Курахове

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до рішення Курахівської міської ради від 18.10.2017 року № VII/39-16 «Про укладання договорів оренди на будівлю магазину та нежитлове приміщення, які знаходяться в комунальній власності територіальної громади м. Курахове» вирішено передати:

• Фізичній особі – підприємцю Федорову Олександру Володимировичу в оренду будівлю магазину, яка знаходиться  в комунальній власності територіальної громади  м. Курахове за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, м. Курахове,  вул. Восточна, буд. 13а, загальною площею  27,4  м2, для  розміщення  магазину з продажу продовольчих товарів, для пільгових категорій.
  • Фізичній особі – підприємцю Анісімову Анатолію В’ячеславовичу в оренду нежитлове приміщення, яке знаходиться  в комунальній власності територіальної громади  м. Курахове за адресою: Донецька область, Мар’їнський район, м. Курахове,  пр. Запорізький, буд. 37, загальною площею  357,4  м2, для  розміщення столярного цеху.

Голова конкурсної комісії                                                                 В.В. Батрак