Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області

На електронну адресу виконавчого комітету Курахівської міської ради надійшов лист від Управління економіки Мар’їнської районної державної адміністрації.

Виконавчий комітет Курахівської міської ради пропонує вищезазначену інформацію для ознайомлення та використання в роботі.

Шановні колеги, доброго дня!  На звернення Львівської обласної державної адміністрації щодо проведення XVII Міжнародного економічного форуму «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні» повідомляємо наступне.

Міжнародний економічний форум «Львівщина – локомотив промислової революції в Україні» (далі – Форум) буде проходити у м. Львів 26-27 жовтня 2017 року. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та існуючих проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Заплановано, що заходи першого дня Форуму будуть відбуватись на стадіоні «Арена Львів» і включатимуть чотири пленарні засідання, на яких буде обговорено питання реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування професійно-технічної кузні кадрів.

У другий день передбачено проведення тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, дорожнього господарства, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження.

Програма Форуму знаходиться на сайті ief.com.ua, реєстрація за електронною адресою invest.loda@gmail.com (вказати ПІБ, місце роботи, посаду).

Просимо терміново поширити інформацію про проведення Форуму серед зацікавлених суб’єктів підприємництва.

Заздалегідь вдячні за співпрацю.

З повагою, генеральний директор О.М. Бедзай 0503478573