Програма виховання послідовників справи та свідомих кадрів на селі

Про надання інформації щодо

Програми виховання послідовників справи та свідомих кадрів на селі

На лист від 17.10.2017 № 747/01-13 управління агропромислового розвитку Мар’їнської районної державної адміністрації, Мінагрополітики від 31.08.2017 № 37.18.12/20092 щодо проведення в країні акційних програм, управління агропромислового  розвитку райдержадміністрації виконавчий комітет Курахівської міської ради повідомляє, що ТОВ «Техніка і технології» (м. Кропивницький) проводить в країні акційні програми, направлені на формування свідомості особистості та виховання поваги до  сільськогосподарської праці. Приділяючи особливу увагу сільському населенню, товариством, зокрема, розроблено Програму виховання послідовників справи та свідомих кадрів на селі.

У разі виявлення зацікавленості та можливості долучитись до співпраці з даного напрямку, інформацію просимо надати до 23 жовтня 2017 року на електрону адресу: kurakhovo.sovet@ukr.net

Детальніше ознайомитись з діяльності ТОВ «Техніка і технології» можна на сайті: www.t-i-t.com.ua

Контактна особа: Луцишина Наталя Анатоліївна.

Тел.(067)517-85-30, (0512)76-73-55.