В нашому місті відкрилось відділення АБ «Укргазбанку»

9 жовтня нарешті відкрилося нове відділення  АБ «Укргазбанку».

В урочистій церемонії відкриття взяли участь міський голова Роман Падун, Народний депутат України Сергій Сажко, директор Східної регіональної дирекції Андрій Шмаков  та начальник Курахівського  відділення «Укргазбанка» Олег Д’яченко, представники державних та приватних підприємств і організацій.

На урочистому відкритті міський голова Роман Падун разом з запрошеними перерізали символічну стрічку на вході відділення та побажав новому відділенню комфортної роботи та багато клієнтів для процвітання нашого міста!

Також зі словами привітання та найкращими побажаннями  до присутніх звернулась керуюча справами Мар’їнської райдержадміністрації Кременчуцька Л.М.

Нове відділення  відкрилося у м.Курахове, за адресою вул.Пушкіна, 7. Відділення надає всі види банківських послуг для населення, юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.  В Мар’їнському районі це перше  відділення БАНКУ.

Власником Укргазбанку є держава в особі Міністерства фінансів України, якому належать майже 95% акцій банку.

На сьогодні АБ «Укргазбанк» є однією із найнадійніших та найстабільніших фінансових установ на банківському ринку України, що працює вже понад 23 роки. За результатами минулого року АБ «Укргазбанк» увійшов до першої п’ятірки українських банків за розміром отриманого прибутку.

У цьому році банком було підписано угоду з Міжнарожною фінансовою корпорацію щодо спрощення доступу до «зеленого» фінансування. Таким чином, БАНК започаткував новий напрямок у банківській сфері України – еко-банкінг, потенціал якого дуже високо оцінюється міжнародними фінансовими інституціями.

Нове відділення, яке відкрилося у Курахове, сподіваємось, порадує потенційних клієнтів  фінансової установи, адже це сприятиме розвантаженню інших банків та  більш швидкому та якісному обслуговуванню.

Запрощуємо жителів та гостей м. Курахове скористатись послугами «Укргазбанку» у новому відділенні.