Шановні підпприємці, запрошуємо вас на Бізнес-форум “Business4Women”, який відбудеться 18-19 жовтня м. Маріуполь.

        Організатор – Центр підтримки бізнесу м.Краматорськ, оснований на базі Донецької ТПП, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

        Місце проведення:18 жовтня –  вул. Харлампіївська, 17/25, ДК «Молодіжний» 19 жовтня – вул. Матросова, 5, Факультет філології та масових комунікацій МДУ

        Запрошуються: жителі Донецької та Луганської областей (як жінки, так і чоловіки), які мають досвід в бізнесі або тільки хочуть розпочати підприємницьку діяльність, представники органів влади, неурядових громадських організацій та бізнес-асоціацій,

наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів,студенти вищих

навчальних закладів.

        В програмі: Виступи міжнародних та українських спікерів, надихаючі історії успіху жінок-підприємниць, нагородження переможців конкурсу робіт «Чому я обираю власний бізнес», дискусійна панель та майстер-класи, можливість спілкування та налагодження контактів (Програма додається)

            * Участь у Форумі безкоштовна. Для участі обов’язкова попередня реєстрація.

           Реєстраційна форма https://form.jotformeu.com/72393528033355

           Початок заходу о 12.00. Початокреєстрації об 11.30

           18 жовтня буде організовано автобус Краматорськ-Маріуполь-Краматорськ. Якщо вас зацікавила наша пропозиція, зателефонуйте і ми забронюємо вам місця. Трансфер безкоштовний. Також можна залишитися на 19 жовтня на майстер-класи, але дорогу 19-го та проживання учасники оплачують самостійно.

            Контакти:0504714440; +380629 523396 e-mail: business4women.ua@gmail.com

           Детальніша інформація про подію за лінком – http://bit.ly/2wi4jwr

(Дивись :  Програма-Business4Women.docx)