О Г О Л О Ш Е Н Н Я

До уваги громадян (мешканців міста Курахове), які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Курахівської міської ради (за місцем проживання).

Відповідно до п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470, виконавчий комітет Курахівської міської ради щороку у в період з 01 жовтня по 31 грудня проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Курахівської міської ради, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Для проходження перереєстрації громадянам, які перебувають на квартирному обліку, необхідно в обов’язковому порядку у період з 1  жовтня по 31 грудня поточного року оновити документи облікової справи, а саме: надати до кабінету № 7 (ІІ поверх приміщення міської ради) наступні документи:

–     довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім’ї, які можна отримати у відділі з питань реєстрації місця проживання Курахівської міської ради  (пр. Соборний, 21 А);

–      довідки з місця роботи (навчання повнолітніх членів сім’ї);

При собі мати паспорти (свідоцтва про народження) та ідентифікаційні номери кожного члена сім’ї,  хто також перебуває на квартирному обліку.

Відносно громадян, які не пройдуть щорічну перереєстрацію,  не буде внесено оновлених даних до Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов та у подальшому такі черговики будуть позбавлені можливості поліпшення житлових умов.

Довідки за телефоном:   (062 78)  3 24 55.

Курахівська міська рада