У Бахмуті кілька фіктивних нотаріальних контор оформляли «липові» угоди з оформлення нерухомості

В даний час в Бахмуті (Артемівську) правоохоронцями проводяться обшуки в ряді нотаріальних контор. Про це “Вечірньому Бахмуту” стало відомо з достовірних джерел в силових структурах.

Так, силовиками було виявлено кілька міських нотаріусів, які незаконно проводили операції з нерухомістю, перебуваючи при цьому на непідконтрольною території або за її межами.

Також стало відомо, що фігуранти угод зверталися до нотаріусів з метою оформити ті чи інші угоди, в тому числі без виїзду з ОРДЛО. За певну суму грошей громадяни отримували відповідні документи.

Сьогодні в офісах правопорушників правоохоронцями було виявлено велику кількість «липових» нотаріальних бланків, в яких зафіксовані неправомірні угоди жителів, в тому числі і по тимчасово непідконтрольною території України. Вилучені комп’ютери, магнітні носії та інші матеріали, що підтверджують протиправну діяльність.

Слідчі дії тривають.

Джерело: http://bahmut.com.ua/news/topnews/5298-v-bahmute-neskolko-fiktivnyh-notarialnyh-kontor-oformlyali-lipovye-sdelki-po-oformleniyu-nedvizhimosti.html