В міському Центрі культури та дозвілля міста Волноваха відбулися урочистості з нагоди святкування 51-ї річниці військової частини 3011 Національної гвардії України

30 вересня в міському Центрі культури та дозвілля  міста Волноваха  відбулися урочистості   з нагоди святкування 51-ї річниці військової частини 3011 Національної гвардії України. Відкриття свята розпочалося з виконання Державного гімну України.

З Днем створення військової частини командний та особовий склад привітали  командування частини, керівництво Волноваського та Новоселківського районів, міста Кіровограда, духовенство, представники Угледарської міської ради , а також заступник міського голови Курахівської міської ради Роман Романець, який від імені міського голови Романа Падуна  та громади міста Курахове  побажав  командуванню та особовому складу  військової частини 3011 Національної гвардії України  успіхів у службі, добра, злагоди, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави та найскорішого  настання миру на Україні!  Також привітав Подяками Курахівської міської ради та цінним подарунком.

Поважні гості подякували гвардійцям за віддане й нелегке несення служби та вручили грамоти, подяки та цінні подарунки.

Святкування продовжилося концертною програмою, яку підготували вихованці дитячо-юнацьких творчих колективів міста Волновахи.