Урочистості з нагоди святкування 99-ї річниці дня створення військової частини 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України

27 вересня  в Курахівському міському центрі культури і дозвілля відбулися урочистості з нагоди святкування  99-ї річниці дня створення військової частини 92-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Розпочався  урочистий захід  привітанням  військовослужбовців із річницею створення бригади командира  92-ї окремої механізованої бригади підполковник Володимира Кокорєва  та оголошенням  хвилини мовчання за загиблими героями-захисниками України.

З нагоди 99 річниці   військовослужбовців  привітали та нагородили цінними подарунками керівник антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант  Олександр Локотя, заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, голова Мар’їнської райдержадміністрації, народний депутат України, керівництво Чугуєвської громади та багато поважних гостей.

Міський голова Роман Падун теж  звернувся до військовослужбовців зі словами вдячності, зазначивши, що мужність,  патріотизм та міцність духу особового складу бригади  сьогодні перебувають на найвищому рівні. Побажав  командуванню та особовому складу  92 ОМБ Збройних сил України успіхів у службі, добра, злагоди, родинного благополуччя та нових здобутків у виконанні почесних завдань в ім’я процвітання української держави та найскорішого  настання миру на Україні! Також привітав Подякою Курахівської міської ради та цінним подарунком.