Про оголошення чергового конкурсного відбору проектів

Відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2017 № 409 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 27 квітня 2017 року за № 76/2283, від 05.05.2017 № 466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285, Донецька обласна державна адміністрація оголошує черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватися часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами та фінансова підтримка на реалізацію проектів суб’єктів малого підприємництва.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 11 жовтня 2017 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Конкурсний відбір буде проведено 25 жовтня 2017 року. Інформацію щодо умов участі у конкурсі та переліку документів розміщено на офіційному веб сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Поточна діяльність» (підрозділ «Український донецький куркуль»), «Малий бізнес», «Оголошення».

Додаткова інформація за тел. (050) 623 80 08, або електронною поштою 00282@dn.gov.ua