Відкритий кубок Донецької області з кікбоксингу «WAKO» серед юніорів розпочався в м.Курахове

23 вересня 2017 року в СК «Олімпійський» м.Курахове почався відкритий кубок Донецької області з кікбоксингу «WAKO» серед юніорів, юнаків , дівчат та дорослих. У змаганнях прийняли участь кікбоксери з Покровська, Курахове, Костянтинівки, Новогродовки, Лиману, Торецька, Маріуполя, Бахмута, Родинського, Мирнограда , Слав’янська та інших міст Донецької області. Головний суддя змагань – Дріга Артем.
На урочистому відкритті чемпіонату був присутнім міський голова Роман Падун, який привітав всіх учасників Кубка та побажав перемоги найсильнішим. Зазначив, що дуже задоволений що має честь приймати в нашому місті чемпіонат такого рівня , що даний вид спорту все більше набирає популярності серед підлітків і молоді і пообіцяв і надалі всіляко підтримувати і розвивати кікбоксинг в м.Курахове. Також привітав директора СК «Олімпійський» та депутата Курахівської міської ради Юр’єва С.О. з днем народження і подякував за надану можливість проводити такі видовищні заходи в нашому місті.
Захід організовано за підтримки Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької області, Курахівської міської ради, Федерацій кікбоксингу Донецької області та м.Курахове, ОДЮСШ з кікбоксингу, КЗ «КЗЦФЗН «Спорт для всіх», Народного депутата України С.Сажка, СК»Олімпійський», ДТЕК та Нова пошта.
Чекаємо на результати змагань.