Проведені навчальні тренування гасіння пожежі Пожежно – рятувальним підрозділом

          З  19 по 22 вересня в усіх дитячих дошкільних  навчальних закладах міста Курахове за ініціативою міського голови Романа Падуна  були проведені навчальні тренування  з умовного гасіння пожежі  Пожежно – рятувальним підрозділом  м.Курахове під керівництвом заступника міського голови Віталія Батрака.

       Під час тренувальних заходів відпрацьовані  злагоджені дії персоналу  дитячих садків з гасіння умовної пожежі , евакуації дітей, персоналу та матеріальних цінностей з будівель, виклик  аварійно – рятувальних підрозділів та порядок спільної взаємодії. Також відпрацьовані навички використання первинних засобів пожежогасіння та внутрішніх та зовнішніх протипожежних вододжерел.

          Тренування проведені  в рамках Місячника з пожежної безпеки «Пам’ятай завжди малеча – з вогнем ігри небезпечні» та в зв’язку з трагічним інцидентом, що трапився  в Одеській області. Метою цих заходів  є формування обережного ставлення до вогню, попередження пожеж та формування уявлення про причини виникнення пожежі та попередження виникнення пожеж в дитячих закладах освіти, забезпечення належного рівня вивчення вихованцями правил пожежної безпеки під час навчально-виховного процесу та проведення широкої роз’яснювальної роботи серед батьків щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час пожежі.

            Здійснювались  моделювання ситуацій, спрямованих на формування навичок правильної поведінки під час пожежі. Всі учасниками навчально-виховного процесу та працівники дитячого садка закріпили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах надзвичайної ситуації. Вихованці чітко усвідомили, що категорично забороняється робити при виявленні пожежі та як поводитися під час евакуації. Після спілкування з робітниками пожежної служби, діти з ентузіазмом прийняли участь в навчальній грі та  пообіцяли не бавитися з вогнем.