Оголошення про намір передати майно в оренду

Конкурсна комісія з передачі в оренду комунального майна територіальної громади   м. Курахове має намір передати майно в оренду а саме:

Назва об’єкту Адреса

приміщення

Площа м2/

поверх

Технічний стан Стартова (1%) плата за оренду (грн./м2 без ПДВ у місяць)
1 Будівля

магазину

Донецька область,

Мар’їнський район,

м. Курахове,

вул. Восточна,13-а

27,4/1 задовільний          1,19 грн./ м2
2 Нежитлове приміщення Донецька область,

Мар’їнський район,

м. Курахове,

пр. Запорізький,37

357,4/1 задовільний        0,40 грн./ м2

Заяви від претендентів про намір взяття об’єкта нерухомого майна в оренду, час та місце ознайомлення з об’єктом приймаються  протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення.

Умови Порядку укладання договору оренди та проведення конкурсу на право оренди комунальної власності територіальної громади м. Курахове, опубліковані на веб-сайті Курахівської міської ради (www.gorsovet.org.ua – рішення Курахівської міської ради від 16.12.2016 року №VIІ/22-25 «Про затвердження Порядку укладання договору оренди та проведення конкурсу на право оренди майна комунальної власності територіальної громади м. Курахове».

Телефон для довідок: (06278)32455.

Голова конкурсної комісії                                                             В.В. Батрак