Про проведення Національної практичної конференції

В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2017 № 266 (зі змінами), 29 вересня 2017 року проводиться Національна практична конференція «Малий і середній бізнес – майбутнє оновленої Донеччини» (в рамках Форуму «Discover dn.ua»).

Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі – МСБ) для активізації його участі в процесі оновлення економіки області. Під час конференції обговорюватимуться наступні питання:

– аналіз існуючих проблем та перспектив розвитку МСБ пріоритетних галузей економіки;

– визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів підтримки та розвитку МСБ;

– надання сприяння по залученню інвестицій в МСБ;

– презентації ефективних практик та успішного досвіду з питань розвитку підприємництва та інше.

До участі у конференції запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, міністерств та профільних відомств, представники малого і середнього бізнесу, регіональні торгово-промислові палати, бізнес-асоціації і громадські організації, представники міжнародних організацій.

Місце проведення конференції – виставковий зал ТОВ «Фурлендер віндтехнолоджі» (м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6). Початок роботи конференції – о 9.30. Реєстрація учасників – з 8.30.

Для участі у конференції необхідно пройти регистрацию на сайті discover.dn.ua або за посиланням https://goo.gl/forms/U2NnPZeTFg3A1OsN2.