Про участь у Міжнародній конференції

до відома власників та спеціалістів фермерських господарств, приватних осіб

Виконавчий комітет Курахівської міської ради згідно листа від 15.09.2017 №639/01-13 Управління агропромислового розвитку Мар’їнської районної державної адміністрації повідомляє, що 20 вересня 2017 року в період проведення Міжнародної агропромислової виставки «АГРОЕКСПО-2017», під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, буде проводитися Міжнародна конференція «Сімейні тваринницькі ферми – нові можливості та перспективи».

Конференція буде проходити в конференц-залі виставкового комплексу

«АГРОЕКСПО-2017»  за  адресою  м. Кропивницький,  вул. Мурманська, 8.

Початок конференції о 10:00, участь безкоштовна. Зареєструватися для участі можна надіславши лист з приміткою «Реєстрація конференції» на електронну адресу: agroexpo2017@gmail.com. В листі треба вказати прізвище та ім’я учасника (або учасників), підприємство або господарство, місто, село, область де воно розташоване, контактні дані (телефон та електронну адресу).

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном: +380503441844 або на сайті департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації http://agro.dn.gov.ua.