Реалізація цікавих та важливих проектів – це розвиток нашої громади

У Курахівському професійному ліцеї навчається 212 учнів віком від 14 років до 20 років (50% із них –  підлітки з навколишніх сіл ). Досить велика кількість учнів складають підлітки з малозабезпечених, багатодітних, неповних та «важких» сімей. Але діти досить активні. Тому разом зі своїми викладачами вони подали заявку на участь у спільному проекті ДТЕК та Курахівської міської ради «Громада своїми руками» 8 проектів і  три проекти отримали перемогу! Проекти дуже цікаві та важливі для розвитку нашої громади. Поперше – це спортивний скеледром «Стена only up» в спортивному залі ліцею  та  обладнання сучасної майстерні для зварювальних робіт. Проектом  передбачено створення двух постів механізованої зварки в середовищі захисних газів в режимі MIG\MAG, два пости арганодугової зварки в режимі  TIG з безконтактним запалюванням зварочної дуги, два пости ручної духової зварки в режимі ММА , а також один пост повітряно – плазменої різки , що в 10 разів ефективніше та безпечніше у відмінності  від кисневої різки .

А ще  в будівлі Курахівського професійного ліцею в приміщенні старої їдальні, з’явиться конференц – зал, що  надасть можливість розширити навчальний процес для всіх бажаючих в різних сферах і напрямках,  і одночасно створить простір для спілкування людей заради об’єднання їх єдиною метою для процвітання  нашої громади  та міста Курахове.

Адміністрація Курахівського професійного ліцею щиро завдячує за підтримку і допомогу в супроводі своїх проектів Курахівській міській раді,  Курахівському  Центру місцевого  економічного розвитку  та компанії ДТЕК.

Чекаємо нових ідей!