Вручення сертифікатів переможцям конкурсу грантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками»

27 червня  2017 року в сесійній залі Курахівської міської ради відбулося вручення сертифікатів переможцям конкурсу грантів компанії ДТЕК «Громада своїми руками» при підтримці  Курахівської міської ради.

Завдяки творчим ініціативам жителів в місті Курахове  з’являться  два фонтани – на вул. Прокоф’єва (Чапаєва) та на м-р. Южний, в Курахівському професійному ліцеї  буде обладнана сучасна майстерня механізованого зварювання і повітряно-плазменного різання та сучасний конференц – зал «Альянс» для зустрічей. Учениці  Курахівської ЗОШ № 5 отримають облаштування класу трудового навчання новими швейними машинками.

В Курахівській міській лікарні в холі терапевтичного відділення на нових вікнах та дверях з’являться масштабні картини – пейзажі , буде створено та встановлено вітражі – краса буде на службі у здоров’я!

Вихованці військово – патріотичних клубів отримають нову мотузкову смугу перешкод для подальшого удосконалення своїх навичок.

А жителі вул.Шахтарська (Фрунзе, с.Роя) зможуть провести роботи по благоустрію території та придбати і встановити дитячий майданчик при участі мешканців вулиці різного віку. А «затишний дворик» з’явиться по пр.Запорізький, 46.

І нарешті безпритульні тварини нашого міста отримають місця для більш комфортного утримання, проведення стерилізації  та необхідної медичної допомоги.

Бажаємо переможцям втілити в життя свої проекти та продовжувати дивувати мешканців міста своїми ідеями!

З кожним роком росте не тільки кількість заявок для участі у таких проектах, але й креативність ідей! Наше місто вже стає кращим! Не будьмо байдужими до свого дому!