Перевірка виконання робіт по шести головним проектам, які реалізуються на даний час в м.Курахове

Сьогодні міський голова Роман Падун разом з заступником міського голови Віталієм Батраком перевірили хід виконання  робіт   по шести головним проектам, які реалізуються на даний час в м.Курахове. Одні з наймасштабніших проектів – це термомодернізація будинків по вул.Мєчнікова та вул.Пушкіна та будівництво зливової каналізації по вул. Прокоф’єва.

Особливу увагу Роман Олексійович приділив закладам освіти міста –  Курахівській ЗОШ №5,  на цьому об’єкті  завершуються роботи по заміні металопластикових вікон за кошти, виділені  з  міського бюджету.

Перевірив як триває капітальний  ремонт в ДНЗ «Фіалка» (с.Роя).

Не залишили без уваги і роботи по реконструкції  пр.Миру. Відповідно до проекту, виконання робіт передбачено у дві черги, нещодавно розпочаті роботи на ділянці проспекту від площі Миру до вул.Лєрмонтова.

Наприкінці поїздки відвідали об’єкт  по вул.Східній (вул.Кірова), де велись  роботи по встановленню дитячого майданчика.

Підсумовуючи побачене під час робочої поїздки, Роман Падун  зазначив, що роботи на усіх об’єктах рухаються у позитивному векторі.

Подібні  перевірки об’єктів будівництва головою міської ради  триватимуть й надалі.