Сьогодні 5 червня 2017 року в сесійній залі Курахівської міської ради відбулося перше засідання робочої групи для розробки плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання Курахівської об’єднаної територіальної громади.

Перша робоча група 05.07.2017

Сьогодні 5 червня 2017 року в сесійній залі Курахівської міської ради відбулося перше засідання робочої групи, яка складалася  з представників Дачненської, Новоселидівської, Успенівської, Сонцівської  сільських рад та Курахівської міської ради для розробки плану організаційних заходів щодо добровільного об’єднання  Курахівської об’єднаної територіальної громади.

Міський голова Роман Падун ознайомив присутніх з переліком пріоритетних напрямків розвитку Курахівської ОТГ, необхідних для  розробки Стратегічного плану соціально – економічного розвитку громади, зазначивши при цьому , що в майбутню громаду увійде 25 населених пунктів, які стануть рівноправними партнерами і тому важлива думка кожного представника  сільських територій. Також наголосив на збереженні і розвитку мережі  всіх об’єктів освіти та медицини, створенні умов для здорового способу життя і  розвитку фізичної культури та спорту для всіх верств населення  у всіх населених пунктах майбутньої громади. Визначив пріоритетом  розвиток транспортної інфраструктури та поліпшення транспортного сполучення віддалених населених пунктів та освітлення віддалених сіл громади, а також створення умов для розвитку підприємницького та інвестиційного середовища для організації нових робочих місць. Розповів про своє бачення стосовно  муніципальної структури з охорони правопорядку та профілактики правопорушень  у кожному населеному пункті громади. Обговорили важливі земельні питання, забезпечення населення якісною послугою водопостачання та багато іншого.

На засіданні робочої групи був присутнім  депутат Верховної Ради України Сергій Сажко, який розповів про позитивний досвід Польщі в реформі децентралізації, розвіяв більшість міфів про реформу  та пообіцяв всіляку підтримку майбутній громаді.

Працюємо далі…