9 червня 2017 року до м.Курахове завітали представники Швейцарської гуманітарної допомоги (Swiss Humanitarian Aidз ) при Міністерстві закордонних справ Швейцарії в Україні

9 червня 2017 року до м.Курахове завітали  представники Швейцарської гуманітарної допомоги (Swiss Humanitarian Aidз ) при Міністерстві закордонних справ Швейцарії в Україні для того, щоб урочисто вручити Курахівській міській лікарні  автомобіль  швидкої медичної допомоги класу В та сучасне медичне обладнання.

Міський голова Роман Падун подякував від себе особисто та від жителів міста Курахове представникам  благодійної організації за те , що вже не вперше вони надають нашій лікарні  сучасне  медичне устаткування , яке так необхідне жителям прифронтових територій. Наголосив на тому ,що покращення якості надання медичних послуг є одним із основних пріоритетів розвитку нашого міста.

В офіційній  зустрічі взяли участь голова Мар’їнської райдержадміністрації, керівник ВЦА Володимир Мороз, Курахівській міський голова Роман Падун та головний лікар Курахівської міської лікарні Ігор Корчак.

Наявність нової карети   швидкої  медичної допомоги  дасть можливість оперативніше турбуватися про людей та підняти якість медичних послуг. Забезпечить  належне медичне обслуговування жителів нашого міста та району,  а її сучасне технічне оснащення значно розширить можливості  надання медичної допомоги та врятує не одне людське життя.

В умовах сьогодення так важливо, щоб допомога була вчасною та якісною.