07.06.2017 року відбулася спільна нарада спеціалістів Мар’їнського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області та спеціалістів управління Пенсійного фонду України в Мар’їнському районні Донецької області. На спільній нараді були обговорено питання:

– про активізацію роботи за виконавчими документами про стягнення коштів до бюджету Фонду, які перебувають на примусовому виконанні у Мар’їнському РВ ДВС ГТУЮ у Донецькій області

– про спільні виїзди спеціалістів Марїнського РВ ДВС ГТУЮ у Донецькій області та УПФУ в Мар’їнському районі Донецької області за місцем проживання та роботи боржників.

За підсумками обговорення питання порядку денного вирішили активізувати роботу по стягненню заборгованості на користь Пенсійного фонду України, проводити сумісні виїзди спеціалістів Марїнського РВ ДВС ГТУЮ у Донецькій області та УПФУ в Мар’їнському районі Донецької області за місцем проживання та роботи боржників.

Мар’їнський РВ ДВС

ГТУЮ у Донецькій області