Розпочато будівництво зливової каналізації для перехоплення і відводу зливових вод з території кварталів по пр.Прокофьева (Чапаєва) та мрн. Южний

Сильні зливи і весняне бездоріжжя для багатьох домовласників, пішоходів та автолюбителів  стають справжньою проблемою. Адже деякі ділянки після дощу перетворюються в подобу болота, а регулярне підтоплення фундаменту і стін сприяють їх руйнуванню.

Керівництвом  Кураховської міської ради прийнято рішення про будівництво зливової каналізації для перехоплення і відводу зливових вод з території кварталів по пр.Прокофьева (Чапаєва) та мрн. Южний. За рахунок місцевого бюджета вже  розпочато будівництво зливової каналізації  на пр.Прокофьева. На цьому тижні робочі приступили до земляних робіт.

Мета будівництва «ливневки» – запобігання карстових і ерозійних процесів на території проспекта  Прокоф’єва та прилеглих вулиць, які становлять небезпеку для житлових будинків і створюють суттєві незручності як пішоходам, так і автовласникам.

Запроектовані мережі зливової каналізації будуть прокладатися з максимальним використанням існуючого рельєфу місцевості.

На жаль для будівництва зливової каналізації необхідно порушення асфальтового покриття, за що виконавчий комітет Курахівського міської ради приносить вибачення за тимчасові незручності. Після прокладання ливневки заплановано відновлення проїздів, пішохідних доріжок, газонів  і дворової зони.

Проведені заходи сприятимуть розвитку комфортної життєвого середовища в місті та підвищення безпеки учасників дорожнього руху. Просимо з розумінням  ставитися до незручностей, що виникатимуть під час виконання робіт.