Оголошення

Відповідно до частини 2 статті 335 ЦКУ Курахівською міською радою взято на облік як безхазяйне окреме індивідуальне визначене майно – мережі теплопостачання та водопостачання, які розташовані за адресою: 85612, Донецька область, Мар’їнський район, м. Курахове, по вулиці Садовій.

На протязі року з дня опублікування оголошення власникам мереж необхідно звернутись до Курахівської міської ради з документами, які підтверджують право власність.

У разі відсутності власників вищезазначеного майна після спливу одного року з дня опублікування, Курахівська міська рада порушить питання у судовому порядку про прийняття безхазяйного майна у комунальну власність.

Курахівська міська рада.