1 червня традиційно в Міжнародний День захисту дітей в нашому місті на площі Миру пройшов міський ХV ювілейний фестиваль дитячої творчості «Дадим шар земной детям» під керівництвом Басенко Надії Єгорівни. Свято розпочалося феєричною ходою учасників вулицями міста.
В ньому прийняли участь творчі дитячі колективи міста «Подарунок», «Кеара», «Натурель», «Веселка», колективи дитячих садків «Буратіно» та «Космонавт» зі своїми танцювальними композиціями та маленькі солісти. Показали свою майстерність і представники Спортивного клубу КАРАТЕ “IPPON” . Це своєрідне підведення представники підсумків творчості дітей нашого міста. Програма фестивалю складалася з майже 50 вокальних та танцювальних номерів. А наприкінці у виконанні всіх учасників фестивалю пролунала фінальна пісня.
На святі яскравої творчості, дітей вітали міський голова Роман Падун, який привітав маленьких курахівчан та побажав їм добра, мирного неба, сонця й здійснення мрій! А батькам і викладачам , щою їхні діти росли фізично та духовно здоровими, щасливими, талановитими і неодмінно стали гордістю не лише нашого міста, а й України в цілому.
Маленькі мешканці міста та учасники свята отримали від Народного депутата України Сергія Сажка привітання зі святом та морозиво.
Також на святі були присутні представники ДТЕК Курахівської ТЕС, які вручили сертифікат на суму 250 тис. грн. ініціативній групі міста на будівництво скеледрому в рамках програми «Місто своїми руками”.
Всі учасники були нагороджені дипломами лауреата та сувенірами при сприянні Курахівської міської ради. Окремо отримала подяку Курахівської міської ради солістка ансамблю сучасного танцю «Подарунок» – Папакіна Валерія.
На протязі усього свята дітей розважали ляльки-велетні та клоуни. Браво молодим танцівникам та співакам!