Найближчим часом почнуться роботи за проектом «Реконструкція проспекту Мира (К.Маркса) від вулиці Пушкіна до вулиці Побєди в м.Курахове»

В  2015  році  за  ініціативою Курахівської міської ради було розроблено та затверджено робочий проект «Реконструкція проспекту Мира (К.Маркса) від вулиці Пушкіна  до вулиці Побєди в м.Курахове».

Ділянка проспекту, що підлягає   реконструкції  розташована  між  вул.Пушкіна  та  вул.Побєди. Проектом передбачена  реконструкція тротуарів   центральної алеї проспекта, тротуарів біля громадських закладів, розташованих на перших поверхах житлових будинків, велосипедних доріжок з дорожніми знаками зі світло відбиваючою поверхнею з північної та південної сторін проспекту, а також  тротуару з західного боку по вул.Побєди,  проїзду та автостоянки вздовж  фасаду житлового будинку по вул.Побєда 16,  «карман»  для стоянки автомобілів  зі східного боку вул.Лермонтова. Заміна дорожнього покриття відбуватиметься  при максимальному збереженні існуючого рельєфу.  Заплановане оновлення системи зовнішнього електроосвітлення тротуарів та магістральних теплотрас між житловими будинками.

Проект розподілений на дві частини будівництва :

1 черга передбачає реконструкцію проспекту Мира  від вул.Пушкіна до вул. Лермонтова, а друга черга –  від вул..Лермонтова до вул. Побєда.

І ось нарешті проведені торги та визначений виконавець робіт. Роботи по будівництву 1 черги розпочнуться найближчим часом! Порівняймо!