Встановлення лавок…

З настанням весни в рамках благоустрою міста та за численними зверненнями громадян почалися роботи із встановлення лавочок. За рахунок бюджету Курахівського міської ради в 2017 році заплановано встановити близько 140 лавок на прибудинкових територіях міста, відповідно до затвердженого графіку.

1 березня 2017 року встановлено нові лавочки за адресами Маяковського 2в і Лермонтова 22, також роботи продовжаться за адресами вул. Маяковського 12а і Південний 22.
Всі побажання жителів міста будуть враховані. Крім цього, оголошено тендер на закупівлю наступної партії лавок.
Дуже хочеться бачити Курахове охайним містом. Ми робимо все, щоб наше місто було красивим, але найкраще визнання – це те, що мешканці та гості міста будуть з задоволенням відпочивати на нових лавках.
Величезне прохання дбайливо ставиться до нашої з Вами власності – не ламати лавки і не смітити, тим самим заощаджуючи бюджетні кошти!