Нові можливості місцевого самоврядування внаслідок децентралізації

Сьогодні 24 січня 2016 року в місті Курахове відбувся семінар “Нові можливості місцевого самоврядування внаслідок децентралізації”, в якому прийняли участь заступник міського голови Роман Романець, представники виконавчих органів Курахівської міської ради, міські та сільські депутати, громадські організації міста, ЗМІ, а також активні громадяни, які зацікавлені у розвитку громади.
Захід організовано в рамках проекту «Сприяння участі громади в добровільному та демократичному процесі децентралізації», який реалізовується Громадською Організацією “Східно-Українське Патріотичне Об’єднання”, м. Краматорськ при фінансовій підтримці Національного Фонду у підтримку демократії (NED), при сприянні Курахівської міської ради.
Під час проведення семінару учасники мали змогу дізнатися про повноваження та ресурси, які отримують органи місцевого самоврядування внаслідок децентралізації, нову модель адміністративно-територіального устрою, реформування якої відбувається зараз в України та плани Уряду на цю реформу у найближчі роки. Наприкінці заходу, під час неформального спілкування, присутні змогли отримати відповіді на свої питання.