Грант для фінансування проекту «Капітальний ремонт будівлі інфекційного відділення і прибудови, розташованих на території міської лікарні по вул. Мечнікова, 14 в м. Курахове»

Відповідно до Рамкової угодои між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією, підписаної 17 вересня 2009 року, ратифікованою Законом України «Про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Північною екологічною фінансовою корпорацією» від 21 вересня 2010 року N 2533-VI, з метою впровадження енергозберігаючих технологій, підвищення енергоефективності міських об’єктів та забезпечення скорочення обсягів викидів СО2, Курахівська міська рада прийняла участь у грантовій програмі НЕФКО Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)».

21.09.2016 в м. Київ відбувся  Cемінар по муніципальним енергоефективним проектам, в якому взяли участь представники Міністерств, Посольств країн Північної Європи, донори, МФО та українські муніципалітети і комунальні підприємства.

В рамках семінару між Курахівсьою міською радою, яку представляв міський голова Падун Роман Олексійович, та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) як розпорядником фонду «Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» укладений договір про грант для фінансування проекту «Капітальний ремонт будівлі інфекційного відділення і прибудови, розташованих на території міської лікарні по вул. Мечнікова, 14 в м. Курахове» обсягом  470 000,00 євро.

image1 image2 image3